prasa ogólnopolska

Gazeta Wyborcza

Gazeta Wyborcza ukazuje się od poniedziałku do soboty na terenie całej Polski. Oprócz ogólnopolskiego wydania ma również 12 wkładek lokalnych o zasięgu: Trójmiasto, Olsztyn, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Warszawa, Łódź, Lublin, Wrocław, Katowice, Kraków i Rzeszów.
Gazeta ma kilkanaście stałych dodatków tematycznych, jak np.: Praca, Sport, Komunikaty, Dom, Pieniądze, Gazeta telewizyjna, Wysokie Obcasy. Każdy dzień tygodnia poświęcony jest innemu zagadnieniu.
Gazeta Wyborcza jest wydawana w ok. 320 do 360 tys. egzemplarzy w wydaniu powszednim. W wydaniu magazynowym (piątek) jej nakład zawiera ok. 590 tys.

Rzeczpospolita

"Rzeczpospolita" jest dziennikiem, ukazującym się od poniedziałku do soboty. Uchodzi za jedyną w Polsce gazetę informacyjną i specjalistyczną zarazem. Poddaje analizie sprawy społeczno-polityczne, zjawiska kulturalne, prawo i biznes. Strony ogólnoinformacyjne gazety zawierają wiadomości z kraju i ze świata, wydarzenia polityczne, społeczne, kulturalne i sportowe.
Na stronach ekonomicznych znaleźć można rzetelne wiadomości ekonomiczne i finansowe, obszerne materiały na temat wybranych branż i procesów gospodarczych, analizy tendencji rynkowych, notowania giełdowe, komentarze maklerów.
Strony prawne, to przewodnik po polskim ustawodawstwie, interpretacje przepisów, przydatne informacje dla samorządowców, komentarze i porady ekspertów prawa.
Główne dodatki gazety, to: Nieruchomości i Moja kariera.
Nakład gazety zamyka się w przedziale od 176 tys. do 225 tys. egzemplarzy.
© copyrights Domena Sp. z o.o.

polityka plików cookie
Agencja Reklamowa Domena Sp. z o.o.
ul. Józefińska 21/1
30-529 Kraków