o nas

Stanowimy zgrany zespół osób lubiących swoją pracę. Różnimy się wiekiem, płcią, wyglądem, wzrostem. Mamy także różne zainteresowania. Innymi rzeczami też się różnimy, ale o tym więcej na stronie o różnorodności rodzaju ludzkiego.
A co nas łączy? Pasjonująca praca w firmie ceniącej dobrą atmosferę i szanującej indywidualizm. Ta dobra atmosfera wpływa na nasze zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzane zadania. Na kreatywność, zapał i uśmiech. Na przyjazne podejście do Klienta. Lubimy rozwój i zmiany, stale sięgamy po kolejne zagadnienia z szerokiego i głębokiego oceanu zagadnień reklamy.

Pracujemy w pięknym Podgórzu, blisko Wisły. Początkowo zajmowaliśmy część pomieszczeń na parterze kamienicy pod numerem 21, ale wraz z rozwojem firmy zajęliśmy kolejną część - gdzie powstała kuźnia projektów graficznych (graficy i informatycy dla bezpieczeństwa własnego i innych wymagają wszak izolacji). Następnie w budynku mieszczącym się na tyłach kamienicy urządziliśmy warsztat z prawdziwego zdarzenia. To tam właśnie przy szumie wojowniczej frezarki i plotera powstają piękne kasetony, tablice i inne reklamy.

Zapraszamy do nas!

szybki kontakt

Agencja Reklamowa Domena Sp. z o.o.
ul. Józefińska 21/1
30-529 Kraków

tel.: 12 656 26 45
tel.: 12 656 40 24
tel.: 600 833 166

domena@domenareklamy.pl

zaufali nam

© copyrights Domena Sp. z o.o.

polityka plików cookie
Agencja Reklamowa Domena Sp. z o.o.
ul. Józefińska 21/1
30-529 Kraków