prasa małopolska

Dziennik Polski

www.dziennikpolski24.pl
Dziennik Polski ukazuje się od poniedziałku do soboty na terenie Krakowa i okolic (rejony: krakowski, nowosądecki, tarnowski, podhalański oraz Małopolska Zachodnia).
Najpopularniejsze dodatki tematyczne to: Autosalon, Dziennik Sportowy, Kariera (Praca), Przegląd Nieruchomości, Zdrowie i Uroda. Nakłady gazet oscylują w okolicach 40 tys. egzemplarzy w wydaniu powszednim oraz 100 tys. egzemplarzy w wydaniu magazynowym (piątek). W piątek do wydania gazety dołączany jest program telewizyjny.

Gazeta Wyborkcza - Kraków

www.wyborcza.pl
Krakowska wkładka Gazety Wyborczej jest dziennikiem (wydawanym od poniedziałku do soboty). Oprócz ogólnopolskich treści zawiera informacje dotyczące regionu krakowskiego. Średni nakład Gazety Wyborczej na Kraków i Małopolskę zawiera około 30 tys. egzemplarzy w wydaniu powszednim i około 48 tys. egzemplarzy w wydaniu magazynowym (piątek).
Dodatki tematyczne gazety zawierają reklamy i ogłoszenia o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym. Wśród nich najpopularniejsze to: Praca, Nieruchomości, Komunikaty, Edukacja. W piątek do wydania Gazety Wyborczej dołączany jest program telewizyjny.

Gazeta Krakowska

www.gk.pl
Gazeta Krakowska należy go Grupy Wydawniczej Polskapresse. Jest przygotowywana przy współpracy z najbardziej prestiżową i opiniotwórczą codzienną gazetą brytyjską "The Times". Gazeta Krakowska ukazuje się od poniedziałku do soboty. Swoim zasięgiem obejmuje rejon Małopolski, miasta Krakowa, Oświęcimia, Nowego Targu, Zakopanego, Tarnowa i Nowego Sącza.
Główne dodatki branżowe to: Praca, Motoryzacja, Nieruchomości. Średni nakład wynosi około 30 tys. egzemplarzy w wydaniu powszednim oraz 76 tys. egzemplarzy w wydaniu magazynowym (piątek). W piątek wraz z nakładem Gazety Krakowskiej ukazuje się program telewizyjny.
© copyrights Domena Sp. z o.o.

polityka plików cookie
Agencja Reklamowa Domena Sp. z o.o.
ul. Józefińska 21/1
30-529 Kraków